MPLAD7.5KP26AE3
MFR.Part #
MPLAD7.5KP26AE3
JLCPCB Part #
C2627758
Description
-55℃~+150℃ 10uA 178A 26V 28.9V 42.1V 7.5kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS