JANTXV1N5661A
MFR.Part #
JANTXV1N5661A
JLCPCB Part #
C3708488
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 128V 143V 207V 7.2A TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS