1N5924CPE3/TR8
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1N5924CPE3/TR8
JLCPCB Part #
C5481995
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 4Ω 5uA@7V 9.1V ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS