JANTXV1N5631A
MFR.Part #
JANTXV1N5631A
JLCPCB Part #
C3711593
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 12.1V 124A 7.02V 7.79V TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)