JANTXV1N5655A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JANTXV1N5655A
JLCPCB Part #
C3701975
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1 1.5kW 113V 13.3A 70.1V 77.9V TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS