JANTXV1N5657A
MFR.Part #
JANTXV1N5657A
JLCPCB Part #
C3712797
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 11A 137V 85.5V 95V TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS