JANTXV1N5639A/TR
MFR.Part #
JANTXV1N5639A/TR
JLCPCB Part #
C7212120
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 15.3V 17.1V 25.2V 59.5A 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)