M1.5KE82CA
MFR.Part #
M1.5KE82CA
JLCPCB Part #
C2635258
Package
CASE-1
Description
1.5kW 113V 13.3A 70.1V 77.9V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)