JANTX1N5650A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5650A/TR
JLCPCB Part #
C6212430
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 21.4A 43.6V 48.5V 5uA 70.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)