PIC17C756A-16I/L
MFR.Part #
PIC17C756A-16I/L
JLCPCB Part #
C647240
Package
PLCC-68(24.2x24.2)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16MHz 32KB 4.5V~5.5V 50 8 Bit 902Byte External OTP PIC PLCC-68(24.2x24.2) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS