JANTX1N5631A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5631A/TR
JLCPCB Part #
C6280709
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 12.1V 124A 200uA 7.02V 7.79V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)