JANTX1N5632A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5632A/TR
JLCPCB Part #
C3712356
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 112A 13.4V 7.78V 8.65V TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS