JANTX1N5417/TR
MFR.Part #
JANTX1N5417/TR
JLCPCB Part #
C17477563
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 150ns 1uA@200V 200V 3A 插件 Switching Diodes ROHS