M15KP43CAE3
MFR.Part #
M15KP43CAE3
JLCPCB Part #
C3710028
Description
-65℃~+150℃ 15kW 215A 43V 47.8V 69.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)