JANTX1N5416/TR
MFR.Part #
JANTX1N5416/TR
JLCPCB Part #
C17497440
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 100V 150ns 1uA@100V 3A 插件 Switching Diodes ROHS