HV2601FG-G-M931
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
HV2601FG-G-M931
JLCPCB Part #
C631621
Package
LQFP-48(7x7)
Description
0℃~+70℃ 26Ω 30ns 38pF 3V~5.5V 50MHz 5us 5us LQFP-48(7x7) Analog Switches, Multiplexers ROHS