ATMEGA64-16MUR
MFR.Part #
ATMEGA64-16MUR
JLCPCB Part #
C2053839
Package
QFN-64(9x9)
Description
10bit 16MHz 32KB 4.5V~5.5V 53 AVR FLASH QFN-64(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS