ATMEGA645-16MUR
MFR.Part #
ATMEGA645-16MUR
JLCPCB Part #
C2055764
Package
QFN-64(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16MHz 2.7V~5.5V 2KB 4KB 53 64KB 8 Bit AVR Built-in FLASH QFN-64(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS