AT25256W-10SC-2.7
MFR.Part #
AT25256W-10SC-2.7
JLCPCB Part #
C19606014
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃ 100,000 Cycles 10ms 2.1MHz 2.7V~5.5V 200 Years 256Kbit SPI SOIC-8 EEPROM