AT25040A-10TI-2.7
MFR.Part #
AT25040A-10TI-2.7
JLCPCB Part #
C19597459
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 20MHz 4Kbit 5ms SPI TSSOP-8 EEPROM