AT25020AY1-10YI-2.7
MFR.Part #
AT25020AY1-10YI-2.7
JLCPCB Part #
C19422726
Package
MAP-8(3x4.9)
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 20MHz 2Kbit 5ms SPI MAP-8(3x4.9) EEPROM