SM16LC12E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SM16LC12E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449514
Package
SO-16
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 1uA 24V 25pF 500W 5A@8/20us 8 IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SO-16 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS