AT24C512B-PU25
MFR.Part #
AT24C512B-PU25
JLCPCB Part #
C19295814
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1MHz 2.5V~5.5V 40 Years 512Kbit 5ms Hardware write protection function、Noise suppression function I2C PDIP-8 EEPROM ROHS