APT40DQ120BG
MFR.Part #
APT40DQ120BG
JLCPCB Part #
C17315482
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 100uA 210A 3.3V@30A 40A 430ns TO-247 Switching Diodes ROHS