MXLSMCG12A
MFR.Part #
MXLSMCG12A
JLCPCB Part #
C2628245
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 5uA 75.3A TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS