5KP51CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP51CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448232
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 51V 56.7V 5kW 60.7A 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS