15KPA240CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA240CA-HR
JLCPCB Part #
C3703483
Description
-55℃~+175℃ 15kW 240V 268.1V 2uA 384.6V 39.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS