30KPA96CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA96CA
JLCPCB Part #
C1984374
Description
107.2V 156V 194.2A 30kW@10/1000us 96V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS