5KP200CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP200CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3704500
Description
-55℃~+175℃ 13.7A 200V 222V 2uA 364V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS