5KP12CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP12CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3702570
Description
12V 13.3V 19.9V 251A 5kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS