5KP130CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP130CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3714731
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 130V 144V 21.6A 231V 2uA 5kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS