5KP130CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP130CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3714869
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 130V 144V 209V 24.4A 2uA 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS