30KPA96CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA96CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3700262
Description
-55℃~+175℃ 101.07V 156V 194.2A@10/1000us 2uA 30kW 96V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS