5KP30A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP30A-E3/54
JLCPCB Part #
C3009037
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 103A 2uA 30V 33.3V 48.4V 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)