30KPA70CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA70CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449352
Package
P600
Description
30kW 70V 73.71V TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS