JANTX1N4626UR-1/TR
MFR.Part #
JANTX1N4626UR-1/TR
JLCPCB Part #
C3731951
Package
DO-213AA
Description
1 Independent 1.4kΩ 5.6V 500mW 5uA@4V ±5% DO-213AA Zener Diodes ROHS