30KPA48AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA48AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449398
Description
-55℃~+175℃ 150uA 30kW 371.3A 48V 53.6V 81.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS