15KPA45CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA45CA-B
JLCPCB Part #
C1667535
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 207.4A@10/1000us 2uA 45V 55V 72.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS