30KPA270E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA270E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449109
Description
270V 284.31V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS