MASMCG130CA/TR
MFR.Part #
MASMCG130CA/TR
JLCPCB Part #
C2448555
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 130V 144V 209V 7.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS