30KPA216E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA216E3/TR13
JLCPCB Part #
C3713439
Description
216V 227.48V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS