30KPA144E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA144E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449092
Description
144V 151.61V 30kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS