MASMCGLCE120A
MFR.Part #
MASMCGLCE120A
JLCPCB Part #
C2628746
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 7.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)