30KPA108E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA108E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449164
Description
108V 113.67V 30kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS