30KPA144AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA144AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3712278
Description
-55℃~+175℃ 135.8A 144V 160.8V 223.2V 2uA 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS