30KPA102E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA102E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449173
Description
102V 107.37V 30kW Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS