30KPA168E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA168E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449108
Description
168V 176.94V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS