25LC640T-I/SNG
MFR.Part #
25LC640T-I/SNG
JLCPCB Part #
C19378584
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 2.5V~5.5V 200 Years 2MHz 5ms 64Kbit SPI SOIC-8 EEPROM ROHS