MPLAD36KP58AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP58AE3
JLCPCB Part #
C2633763
Description
-55℃~+150℃ 36kW 385A 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS