25LC128XT-I/ST
MFR.Part #
25LC128XT-I/ST
JLCPCB Part #
C2063078
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 128Kbit 2.5V~5.5V 5ms SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS